Aktuality


Zveřejněno 15. 9. 2023

ADHR 2023

Nominace SDH Kuřimské Jestřabí.

Vážené kolegyně, kolegové, přátelé,
 
dovolte, abych Vás pozdravil z Kuřimského Jestřabí a poprosil Vás o netradiční věc a tou je podpora našich dobrovolných hasičů v Anketě Dobrovolní hasiči roku 2023, nebo-li ADHR 2023.
 
U většiny z Vás jsou dobrovolní hasiči neodmyslitelným pomocníkem při práci v obci, rozvoji kultury a hlavně při ochraně zdraví a majetku našich občanů. Nejinak je tomu u nás. A jelikož mají za sebou velice pestrý rok, který obsahoval přesun jednotky do vyšší kategorie JPO III, spolupráci s HZS, práci s mládeží, spolupořádal několik kulturních akcí i regionálního významu, společně s okresním sdružením hasičů okresu Brno-venkov hostil okresní kolo závodu požárnické všestrannosti (ZPV) mládeže a vrcholem byly oslavy 100 let od jeho založení, které se konaly v květnu letošního roku, byl nominován odbornou komisí mezi 5 sborů, které se uchází o titul Dobrovolný hasiči roku 2023 v oblasti jih Moravy. Jen připomenu, že v minulosti tento titul získali dobrovolní hasiči z Lomničky.
 
Nyní o konečném pořadí rozhodne veřejnost a to svým hlasováním. Vyhlášení proběhne 16.11.2023 v hotelu Bobycentrum Brno a ze záznamu bude odvysílán Českou televizí.
 
Vážené kolegyně, kolegové, jelikož je náš sbor jediný zástupce našeho okresu Brno-venkov, chtěl jsem Vás touto cestou požádat a Vaši podporu, ať už svým hlasováním mezi svými zaměstnanci, přáteli, případně zveřejněním ve zpravodaji, či vývěsce, předáním zprávy dalším nadšeným hasičům ve Vaší obci, městysu, či městě. Rádi v budoucnu podpoříme i Váš sbor, případně jinou akci, o které nám dáte vědět.

Děkuji Vám za naše hasiče a za případnou Vaši podporu. 

 

S pozdravem 

 

Petr Tomek

starosta obce Kuřimské Jestřabí

 

 

ZPĚT NA AKTUALITY

Kam dál?